Багер гасеничар TAKEUCHI TB1140

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка TAKEUCHI
Модел TB1140
Тип багер гасеничар
Година на производство 2012
Работни часови 11324 м/ч
Локација Австрија Haid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 514200795
PDF
Мотор
Марка Isuzu
Сила 73 kW (99.32 кс)
Број на цилиндри 4
Кабина
Авто греач
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Ралник
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Англиски
price: on request
engine model: 73 kW, 4 Zyl Isuzu
net weight: 14.6
Dozer-Blade
Cab
Rubber-Track-Shoes
Hydr. Quickcoupler
Hydraulic Lines
Hammer- and Grapplelines
Bucket approx. 60 cm
Bucket approx. 110 cm
r
> show all details
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи