Багер гасеничар SUMITOMO S160F2

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка SUMITOMO
Модел S160F2
Тип багер гасеничар
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID JG22115
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
price: £POA
Sumitomo S160F2 Digger
isuzu 4 cylinder engine
Original pump
good cabin
nice clean machine
all original parts
good undercarriage
ready for work. Video available
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи