Багер гасеничар LIEBHERR R974C

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел R974C
Тип багер гасеничар
Локација Франција BOE
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот LIEBHERR R974C
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: Француски
Type d'annonce: Vente / Offre
Titre: diverses pièces détachées LIEBHERR R974C
toutes les pièces sont disponible
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи