Багер гасеничар KOMATSU PC800

PDF
253.600 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
17.950.000 RUB
≈ 274.800 US$
211.333,33 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC800
Тип багер гасеничар
Година на производство 2012
Работни часови 12900 м/ч
Локација Русија Санкт-петербург
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID RM19755
PDF
Дополнителна опрема
Лопата за камења
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Руски
Отличное состояние. Под заказ. Цена указана с учетом доставки и оформления в Санкт-Петербурге. Оплата по факту.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи