Багер гасеничар KOMATSU PC800

PDF
208.400 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
14.750.000 RUB
≈ 225.900 US$
173.666,67 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC800
Тип багер гасеничар
Година на производство 2009
Работни часови 9800 м/ч
Локација Русија Санкт-петербург
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID LK19755
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Руски
Отличное состояние. Под заказ. Цена указана с учетом доставки и оформления в Санкт-Петербурге. Оплата по факту.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи