Багер гасеничар KOMATSU PC400-7

PDF
30.610 €
Нето цена
2.167.000 RUB
≈ 33.180 US$
36.732 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC400-7
Тип багер гасеничар
Година на производство 2006
Локација Русија Екатеринбург
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 00-R0001208
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Руски
Техника в наличии
Местонахождение: Екатеринбург
Артикул №00-R0001208
Оказываем полное сопровождение сделок купли-продажи
Оформим кредит
лизинг
Доставим по России и миру
Выкупим или реализуем вашу спецтехнику на выгодных условиях
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи