Багер гасеничар KOMATSU PC400-7

PDF
28.840 €
Нето цена
2.042.000 RUB
≈ 31.260 US$
34.608 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC400-7
Тип багер гасеничар
Година на производство 2005
Локација Русија Серов
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 00-R0001206
PDF
Дополнителна опрема
Лопата за камења
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Руски
Техника в наличии
Местонахождение: Серов
Артикул №00-R0001206
Оказываем полное сопровождение сделок купли-продажи
Оформим кредит
лизинг
Доставим по России и миру
Выкупим или реализуем вашу спецтехнику на выгодных условиях
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи