Багер гасеничар KOMATSU PC130

PDF
39.900 US$
Нето цена
≈ 36.810 €
47.880 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC130
Тип багер гасеничар
Година на производство 2012
Нето тежина 13500 кг
Локација Белорусија Минск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID FK20872
PDF
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи