Багер гасеничар KOMATSU 400-7

PDF
108.100 €
7.650.000 RUB
≈ 117.100 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел 400-7
Тип багер гасеничар
Година на производство 2012
Работни часови 7500 м/ч
Локација Русија Уфа
Датум на објавување фев 20, 2020
Каталошки број на продавачот 8A94A3B5
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Руски
Марка: Komatsu
Состояние (1-5): 4
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи