Автодигалка TEREX ATT 600

PDF
80.000 €
Нето цена
≈ 89.550 US$
98.400 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка TEREX
Модел ATT 600
Тип автодигалка
Година на производство 1998
Прва регистрација 1999-05
Дофат на стрела 40 м
Локација Полска Bogucin
Датум на објавување вчера
Autoline ID VQ19495
PDF
Опис
Дофаќач 16 м
Мотор
Марка Mercedes Benz
Гориво дизел
Турбо
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x6
Големина на гуми 1600/25
Состојба на гумите 100 % / 100 мм
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Полски
Dzwig marki Terex/PPM ATT600 z roku 1998 .Napęd 6x6x6 wysięg 40m+16m Motor mercedes. Nowe opony 1600/25 100% !!! Nowa Lina ! . Stan bardzo dobry .
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи