Нови амортизер DT за камион

PDF
нови амортизер DT за камион
1/1
88,15 €
Нето цена
≈ 98,50 US$
Контактирајте го продавачот
Тип амортизер
Број на дел 5027878
Каталошки број на оригиналот 1454753
Година на производство нов
Локација Холандија Vuren
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 5027878
PDF
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации: Англиски
Shock absorber Scania 4-series
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи