Адаптер за пченка OROS Sun 8R

PDF
€ 24.000
Бруто цена
≈ US$ 26.474
Контактирајте го продавачот
Марка OROS
Модел Sun 8R
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2017
Локација Украина Звенигородка
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID PT19301
PDF

Опис

Ширина на опфаќање 5.6 м
Број на редови 8
Простор помеѓу редови 70 мм
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Руски
Наличие: В наличии
Рабочая скорость км/ч: 4.5-7
Количество рядов
шт: 8
Тип: Кукурузная
Количество рядов
(шт.): 8
Междурядие
(см.): 70
Междурядие: 70 см
OROS SUN
5,6
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи