Адаптер за пченка OROS 8253

PDF
15.500 US$
Нето цена
≈ 13.983 €
18.600 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка OROS
Модел 8253
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2013
Прва регистрација 2015
Работни часови 300 м/ч
Локација Украина Чортков
Датум на објавување јан 13, 2020
Каталошки број на продавачот 13
PDF
Опис
Ширина на опфаќање 5.6 м
Број на редови 8
Простор помеѓу редови 70 мм
Работна брзина 10 км/ч
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Украински
мале напрацювання стан ідеальний.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи