Адаптер за пченка OROS 8249

PDF
US$ 13.500
Нето цена
≈ € 12.238
US$ 16.200
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка OROS
Модел 8249
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2012
Нето тежина 2540 кг
Локација Украина Орехов
Датум на објавување сеп 13, 2019
Autoline ID WX19153
PDF

Опис

Број на редови 8
Простор помеѓу редови 70 мм
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Руски
В наличии 4 шт.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи