Адаптер за пченка OROS 8244

PDF
13.500 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 12.179 €
11.250 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка OROS
Модел 8244
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2011
Локација Украина Харьков
Датум на објавување денеска
Autoline ID VD16933
PDF
Опис
Број на редови 8
Простор помеѓу редови 70 мм
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Руски
Кукурузная жатка ОРОШ-8244, 2011г/в, подготовлена к работе и проверена. Адаптор под комбайн Джон Дир.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи