Адаптер за пченка OROS 8+HSA 8R

PDF
€ 20.000
Бруто цена
≈ US$ 22.062
Контактирајте го продавачот
Марка OROS
Модел 8+HSA 8R
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2015
Локација Украина Звенигородка
Датум на објавување сеп 09, 2019
Autoline ID BB19524
PDF

Опис

Ширина на опфаќање 5.6 м
Број на редови 8
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Руски
Наличие: В наличии
Рабочая скорость км/ч: 4.5-7
Количество рядов
шт: 8
Тип: Кукурузная
Количество рядов
(шт.): 8
Междурядие
(см.): 70
Междурядие: 70 см
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи