Адаптер за пченка CAPELLO QUASAR 8/70

PDF
€ 19.000
Нето цена
≈ US$ 20.959
Контактирајте го продавачот
Марка CAPELLO
Модел QUASAR 8/70
Тип адаптер за пченка
Година на производство 2013
Локација Украина Кировоград
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZE8831
PDF

Опис

Број на редови 8
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Руски
АДАПТЕР НА JOHN DEERE
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи