Филтри -

Продавници на камиони од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Продавници на камиони од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови продавница на камион OPEL Verkaufswagen Imbisswagen Food Truck
28
Контактирајте го продавачот
47.627 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2020 Километража Сила
Полска, Bytom
продавница на камион VOLKSWAGEN Transporter T5
6
Контактирајте го продавачот
32,83 € PLN 150 PLN
Година 2007 Километража 409717 км Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
продавница на камион VOLVO FM 9 E5 26.0t FMX 9
7
Контактирајте го продавачот
35.700 € PLN 163.100 PLN
Година 2011 Километража 474995 км Сила
Полска, Grzędy
нови продавница на камион BMgrupa CITROEN HY, FOOD TRUCK do sprzedaży lodów
6
Контактирајте го продавачот
40.930 € PLN 187.000 PLN
Година 05/2021 Километража Сила
Полска, Solec Kujawski
нови продавница на камион BMgrupa Food Truck, Imbissmobile, zabudowa na pojeździe, przeróbki pojaz
17
Контактирајте го продавачот
26.040 € PLN 119.000 PLN
Година 01/2021 Километража Сила
Полска, Solec Kujawski
нови продавница на камион BANNERT L2H2  HIT Zabudowa samochodu Witryna lodowa na GLIKOL 8-10 godzi
11
Контактирајте го продавачот
30.210 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Полска, Bytom
продавница на камион FIAT DUCATO XXL
32
Контактирајте го продавачот
39.810 € PLN 181.900 PLN
Носивост 670 кг
Година 2016 Километража 86859 км Сила 130 кс
Полска, STAROGARD GDAŃSKI
нови продавница на камион BANNERT EVENT, SZKOLENIA TARGI !!!FREE TRANSPORT 4 YOU!!!
10
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Носивост 660 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила 165 кс
Полска, Bytom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се