Филтри -

Продавници на камиони од Италија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

12 огласа: Продавници на камиони од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
нови продавница на камион FIAT ducato нови продавница на камион FIAT ducato
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Италија
продавница на камион IVECO AT260S33/FP продавница на камион IVECO AT260S33/FP продавница на камион IVECO AT260S33/FP
3
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 400000 км Сила
Италија, Bitonto (BA)
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2000 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
продавница на камион IVECO 120 23 продавница на камион IVECO 120 23
2
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2000 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 3700 кг
Година 1995 Километража 526000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2004 Километража Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 1830 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2003 Километража 230000 км Сила
Италија, Fasano
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 312000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 11/1995 Километража 45358 км Сила
Италија, Parma
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи