Филтри -

Продавници на камиони од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи

10 огласа: Продавници на камиони од Германија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
28.800 € Без ДДВ
Сила 231 кс (170 kW) Оскина конфигурација 4x2
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
2005
221477 км
Сила 128 кс (94 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 1000 кг Зафатнина 33 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пружина
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
40.800 € Без ДДВ
2009
218464 км
Сила 158 кс (116 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 550 кг Зафатнина 32 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пружина
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
2022
Гориво дизел Зафатнина 21.16 м³
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
27.358,10 € Со вклучен ДДВ
2014
231000 км
Сила 125 кс (92 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 530 кг
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
27.358,10 € Со вклучен ДДВ
2014
231000 км
Сила 125 кс (92 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 530 кг
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
12.950 €
2009
420000 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Германија, Nidda
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
2004
39108 км
Сила 110 кс (81 kW) Гориво дизел Носивост 720 кг
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
20.000 €
1997
214350 км
Сила 116 кс (85 kW) Гориво дизел
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
12.950 €
2009
411000 км
Сила 122 кс (90 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Германија, Nidda
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи