Филтри -

Продавници на камиони MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Продавници на камиони MERCEDES-BENZ: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
продавница на камион MERCEDES-BENZ 308D
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2002-05 Километража 247441 км Сила 110 kW
Словачка
продавница на камион MERCEDES-BENZ Atego 822
33
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 24.050 €
Носивост 3140 кг Зафатнина 25.74 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 889 км Сила
Украина, Александрия
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
продавница на камион MERCEDES-BENZ 814 - Apertura Laterale Idraulica
13
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 2850 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20.25 м³
Година 1997 Километража 255000 км Сила 150 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
продавница на камион MERCEDES-BENZ Atego
5
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 320000 км Сила 240 кс
Белгија, Oostende
продавница на камион MERCEDES-BENZ 207-208-308-310-410-312-412- '04
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 1/2004 Километража 120000 км Сила 80 кс
Грција, Karditsa
продавница на камион MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz612D / KASTEN / FOOD
11
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 1295 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997-04 Километража 401000 км Сила
Германија, München
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се