Филтри -

Продавници на камиони IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Продавници на камиони IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
продавница на камион IVECO AT260S33/FP продавница на камион IVECO AT260S33/FP продавница на камион IVECO AT260S33/FP
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 400000 км Сила
Италија, Bitonto (BA)
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 312000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 11/1995 Километража 45358 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 3700 кг
Година 1995 Километража 526000 км Сила
Италија, San Lorenzo

Other makes in the section "Продавници на камиони од Италија"

Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2004 Километража Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 1830 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2003 Километража 230000 км Сила
Италија, Fasano
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се