Филтри -

Приколки Schmitz

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Приколки Schmitz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.710 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Година 11/2000 Носивост 15025 кг Зафатнина
Чехија, Lavičky
приколка-ладилник Schmitz FRIDGE BOX
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Приколка-ладилник
Година 2006 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Scotland
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 18000 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Влечна приколка
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Носивост 15496 кг Зафатнина
Финска, Vantaa River
приколка кипер Schmitz ALEKO KTZK18 37м3 приколка кипер Schmitz ALEKO KTZK18 37м3
2
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.570 €
Приколка кипер
Година 2021 Носивост 12000 кг Зафатнина 37 м³
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.171 €
Приколка кипер
Година 2009 Носивост 12000 кг Зафатнина 30 м³
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Приколка фургон
Година 2008 Носивост 25400 кг Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Приколка-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Носивост 11390 кг Зафатнина
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Носивост 14060 кг Зафатнина 17 м³
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка кипер
Година 04/2017 Носивост 13179 кг Зафатнина 10.37 м³
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка кипер
Година Носивост 13380 кг Зафатнина
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 14900 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
36.950,42 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-08 Носивост 11670 кг Зафатнина
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
36.450,42 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-08 Носивост 11670 кг Зафатнина
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.750,42 € Без ДДВ
Приколка платформа
Година 1990-08 Носивост 320 кг Зафатнина
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Приколка кипер
Година 2021-09 Носивост 13180 кг Зафатнина 10.36 м³
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 17999 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 17999 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-02 Носивост 11380 кг Зафатнина 47 м³
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 17999 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Приколка за превоз на контејнери
Година 2008 Носивост 15400 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 14800 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се