Филтри -

Приколки Samro

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Приколки Samro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1992 Носивост 16500 кг Зафатнина
Белгија, Marche-en-Famenne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
Година 04/2006 Носивост Зафатнина
Бугарија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.700 € PLN 55.000 PLN
Приколка со рамна платформа
Година 2012 Носивост 14040 кг Зафатнина
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Носивост Зафатнина
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-12-05 Носивост 15100 кг Зафатнина
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Носивост Зафатнина
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Носивост Зафатнина
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2006 Носивост Зафатнина
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Приколка за превоз на контејнери
Година 1997-10-01 Носивост 12240 кг Зафатнина
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Приколка фургон
Година 2007-06-08 Носивост 14530 кг Зафатнина
Холандија, Tilburg
приколка со ниска платформа Samro PC 19 приколка со ниска платформа Samro PC 19 приколка со ниска платформа Samro PC 19
3
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Приколка со ниска платформа
Година 10/2010 Носивост 13200 кг Зафатнина
Полска
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Приколка завеса
Година 2005-02-03 Носивост 13710 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Приколка за превоз на контејнери
Година 2009-12-29 Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2008 Носивост Зафатнина
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Приколка завеса
Година 2009-12 Носивост 19760 кг Зафатнина
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-02 Носивост 11820 кг Зафатнина
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Приколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 05/1996 Носивост Зафатнина 32 м³
Белгија, Peer
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2008 Носивост Зафатнина
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 12180 кг Зафатнина
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989 Носивост Зафатнина
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
Година 2008 Носивост Зафатнина
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2006 Носивост 19490 кг Зафатнина
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Година 03/2010 Носивост Зафатнина
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Приколка фургон
Година 2010-04-27 Носивост 15540 кг Зафатнина
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Bodzentyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се