Приколки SCHWARZMÜLLER PA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки SCHWARZMÜLLER PA: 12 огласа

приколка-шасија SCHWARZMÜLLER PA 2/E
12
€ 5.060 USD ≈ US$ 5.600
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Носивост 15400 кг Зафатнина
Швајцарија, Oberhasli
приколка-шасија SCHWARZMÜLLER PA2/E
14
€ 4.560 USD ≈ US$ 5.047
Приколка-шасија
Година 2012-06 Носивост 15300 кг Зафатнина
Швајцарија, Regensdorf
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка-шасија SCHWARZMÜLLER PA 2/E
1
€ 4.100 USD ≈ US$ 4.537
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост 15150 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка со рамна платформа SCHWARZMÜLLER PA 2/E , BPW
10
€ 4.600 USD ≈ US$ 5.091
Приколка со рамна платформа
Година 2007-12 Носивост 14400 кг Зафатнина
Чехија, Prague
приколка завеса SCHWARZMÜLLER PA2/E Schiebe Plane Edscha Verdeck
13
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.743
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Носивост 13750 кг Зафатнина V=49 м³
Германија, Deggendorf
приколка со рамна платформа SCHWARZMÜLLER PA 2 ATL für Bau oder Landwirtschaft
14
€ 4.700 USD ≈ US$ 5.201
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост Зафатнина
Полска, Prudnik
приколка-ладилник SCHWARZMÜLLER PA 2E-K
15
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.530
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-11 Носивост 11210 кг Зафатнина V=41.87 м³
Германија, Lübesse
приколка платформа SCHWARZMÜLLER PA 2/E Pritsche
6
€ 1.879,83 USD ≈ US$ 2.080
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-08 Носивост Зафатнина
Германија, Burghaun/Gruben
приколка платформа SCHWARZMÜLLER PA 2/E Pritsche
6
€ 1.879,83 USD ≈ US$ 2.080
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-08 Носивост Зафатнина
Германија, Burghaun/Gruben
приколка завеса SCHWARZMÜLLER PA2/E Pritsche Plane Durchlademöglichkeit
8
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.743
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Носивост 14000 кг Зафатнина V=28 м³
Германија, Deggendorf
приколка со рамна платформа SCHWARZMÜLLER PA Pritschenanhänger PA 2 E Baustoffanhänger
6
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.636
Приколка со рамна платформа
Година 2006-04 Носивост 14350 кг Зафатнина V=16.53 м³
Германија, Peine
приколка со рамна платформа SCHWARZMÜLLER PA 2/E - Baustoff - Nr.: 538
9
€ 5.400 USD ≈ US$ 5.976
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03 Носивост 15300 кг Зафатнина V=17.61 м³
Германија, Regensburg
Омилени : 0 Споредба : 0