Приколки SCHMITZ CARGOBULL AWF

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки SCHMITZ CARGOBULL AWF: 14 огласа

приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18/L - 20
6
€ 2.250 USD ≈ US$ 2.490
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09 Носивост Зафатнина
Австрија, Salzburg
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL Gotha AWF 18/L - 20'
15
€ 4.490 USD ≈ US$ 4.969
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Носивост 15250 кг Зафатнина
Чехија, Holubice
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard
12
€ 3.700 USD ≈ US$ 4.095
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Носивост 15230 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18
7
€ 4.100 USD ≈ US$ 4.537
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06 Носивост Зафатнина
Полска, Masłów
приколка-шасија SCHMITZ CARGOBULL AWF 18/L-20' BDF
12
€ 2.700 USD ≈ US$ 2.988
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09-16 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Dettelbach
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL Gotha AWF18 ATL BDF Lafetten Wechsel Anhänger
3
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.767
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02 Носивост 14900 кг Зафатнина
Германија, Kassel
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18 AWF 18, für Mega-Brücken
3
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Носивост 15070 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18 - MIDI - Nr. 064
7
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Regensburg
приколка-шасија SCHMITZ CARGOBULL AWF 18/L-20
10
€ 4.400 USD ≈ US$ 4.869
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Носивост Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка-шасија SCHMITZ CARGOBULL AWF 18
6
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.316
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12-09 Носивост Зафатнина
Германија, Werlte
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18 BDF
11
€ 2.973 PLN USD PLN 12.900 ≈ US$ 3.291
Приколка за превоз на контејнери
Година 2010-9 Носивост Зафатнина
Полска, Wałcz
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL Cargobull AWF 18
6
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Regensburg
приколка-шасија SCHMITZ CARGOBULL AWF 18 (3-er Paket)
6
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.956
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Носивост Зафатнина
Германија, Werlte
приколка фургон SCHMITZ CARGOBULL AWF 18 German Fahrzeug
2
преговара
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-11 Носивост 15170 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
Омилени : 0 Споредба : 0