Приколки SCHMITZ CARGOBULL AWF

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки SCHMITZ CARGOBULL AWF: 31 огласа

приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL Gotha AWF 18/L - 20'
15
4.310 € USD ≈ 4.650 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Носивост 15250 кг Зафатнина
Чехија, Holubice
приколка-шасија SCHMITZ CARGOBULL Lafette, AWF 18/L-20, 1220/1320
28
6.750 € USD ≈ 7.283 US$
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Носивост Зафатнина
Австрија, Peuerbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard, 1 Vorbesitzer
12
3.700 € USD ≈ 3.992 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09 Носивост 15300 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18
7
4.100 € USD ≈ 4.424 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06 Носивост Зафатнина
Полска, Masłów
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard
12
3.700 € USD ≈ 3.992 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09 Носивост 15300 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF 1 Vorbesitzer
15
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Носивост 15300 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard, 1 Vorbesitzer
15
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Носивост 15400 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard, 1 Vorbesitzer
15
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Носивост 15300 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard, 1 Vorbesitzer
14
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Носивост 15400 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18  L 20  3 x Vorhanden
12
6.850 € USD ≈ 7.391 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Ahlerstedt.
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18  L 20 Multiwechsler
11
6.850 € USD ≈ 7.391 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Ahlerstedt.
приколка-шасија SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard, 1 Vorbesitzer
13
4.200 € USD ≈ 4.532 US$
Приколка-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09 Носивост 15300 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка-шасија SCHMITZ CARGOBULL AWF 18, BDF Standard, 1 Vorbesitzer
13
4.200 € USD ≈ 4.532 US$
Приколка-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09 Носивост 15300 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18  L 20 3 x Vorhanden
9
6.850 € USD ≈ 7.391 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Ahlerstedt.
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18  L 20  3 x Vorhanden
8
5.850 € USD ≈ 6.312 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Ahlerstedt.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се