Филтри -

Приколки SCHMITZ CARGOBULL

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки SCHMITZ CARGOBULL: 90 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка фургон SCHMITZ CARGOBULL AKO 18
4
12.500 € USD ≈ 14.030 US$
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 12100 кг Зафатнина V=40.5 м³
Швајцарија, Gansingen
приколка завеса SCHMITZ CARGOBULL
13
4.900 € USD ≈ 5.500 US$
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Носивост Зафатнина V=58.29 м³
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка-ладилник SCHMITZ CARGOBULL KO 18 '88
4
цена на барање
Приколка-ладилник
Година 1988 Носивост Зафатнина V=50.32 м³
Грција, Τρίκαλα
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL WF 18
6
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Година 1987 Носивост Зафатнина
Грција, Τρίκαλα
приколка-ладилник SCHMITZ CARGOBULL AKO18  German brief
9
14.800 € USD ≈ 16.610 US$
Приколка-ладилник
Година 2013-02-07 Носивост Зафатнина V=47.13 м³
Србија, Simanovci
приколка со рамна платформа SCHMITZ CARGOBULL AWE 18, SAF
10
3.000 € USD ≈ 3.367 US$
Приколка со рамна платформа
Година 2003 Носивост 15250 кг Зафатнина
Чехија, Prague
приколка кипер SCHMITZ CARGOBULL ZKI 18-4.9
2
22.990 € USD ≈ 25.800 US$
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-08 Носивост Зафатнина
Унгарија, Kisigmánd
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18/L - 20
4
ВИДЕО
2.500 € USD ≈ 2.806 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Носивост 15150 кг Зафатнина
Австрија, Salzburg
приколка кипер SCHMITZ CARGOBULL ZDK 18
9
15.909 € USD ≈ 17.860 US$
Приколка кипер
Година 2009-10-14 Носивост Зафатнина
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
приколка со рамна платформа SCHMITZ CARGOBULL Thermo - WAB, Thermo King T-1000R – Aggregat, Kranbar
30
33.990 € USD ≈ 38.150 US$
Приколка со рамна платформа
Година 01/2019 Носивост Зафатнина
Австрија, Peuerbach
приколка-ладилник SCHMITZ CARGOBULL Thermo - WAB, Thermo King T-1000R – Aggregat, Kranbar
30
33.990 € USD ≈ 38.150 US$
Приколка-ладилник
Година 01/2019 Носивост Зафатнина
Австрија, Peuerbach
приколка кипер SCHMITZ CARGOBULL ZKI 18-4.9
2
22.990 € USD ≈ 25.800 US$
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-08 Носивост Зафатнина
Унгарија, Kisigmand
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL AWF 18
6
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Година 01/2013 Носивост Зафатнина
Португалија, Fátima
приколка за превоз на контејнери SCHMITZ CARGOBULL FT/18/Z/ 4,8 Anhänger für Absetzcontainer
8
6.900 € USD ≈ 7.745 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Носивост 14450 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка кипер SCHMITZ CARGOBULL ZWF 18/L-20 Midi, Tandem, 7.400mm lang
10
13.900 € USD ≈ 15.600 US$
Приколка кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03 Носивост Зафатнина V=18.2 м³
Германија, Sittensen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се