Филтри -

Приколки RENDERS

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Приколки RENDERS

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
17.360 € PLN 75.000 PLN
Приколка-ладилник
Година 2016 Носивост 13280 кг Зафатнина
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка фургон
Година 2001 Носивост Зафатнина
Белгија, Herentals
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Носивост Зафатнина
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Приколка кипер
Година 1995 Носивост 13600 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
приколка кипер RENDERS RTDK 18 Renders Tandemkipper German приколка кипер RENDERS RTDK 18 Renders Tandemkipper German приколка кипер RENDERS RTDK 18 Renders Tandemkipper German
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Приколка кипер
Година 1996 Носивост 13600 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
приколка кипер RENDERS Tandemkippanhänger 3S-Kipper Stahl приколка кипер RENDERS Tandemkippanhänger 3S-Kipper Stahl приколка кипер RENDERS Tandemkippanhänger 3S-Kipper Stahl
3
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Приколка кипер
Година 2001 Носивост 12730 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
нови приколка фургон RENDERS BDF+Koffer
1
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост 15100 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка фургон
Година 2015-03 Носивост 14020 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Приколка фургон
Година 06/2002 Носивост Зафатнина
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Година 1995-05-24 Носивост 13250 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Приколка-ладилник
Година 09/2007 Носивост Зафатнина 49.27 м³
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Приколка фургон
Година 06/2005 Носивост Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Година 03/2002 Носивост 23160 кг Зафатнина
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-11 Носивост 8140 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 01/2000 Носивост Зафатнина
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-04 Носивост 13400 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Влечна приколка
Година 04/2012 Носивост 15420 кг Зафатнина
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Носивост 22930 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-11 Носивост 22400 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи