Филтри -

Приколки Närko

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Приколки Närko

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
приколка-ладилник Närko D4HB13N62
1
Контактирајте го продавачот
аукција 433,30 € SEK 5.000 SEK
Приколка-ладилник
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Varberg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Година 1980 Носивост Зафатнина
Финска, Tyrnävä
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.386 € SEK 16.000 SEK
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 26040 кг Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
48.600 €
Приколка фургон
Година 2019 Носивост 20500 кг Зафатнина
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
аукција 8,67 € SEK 100 SEK
Приколка со церада
Година 2006 Носивост 28840 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.712 € SEK 89.000 SEK
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Носивост 29680 кг Зафатнина
Шведска, Västmanland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.660 € SEK 250.000 SEK
Приколка платформа
Година 1997 Носивост 11290 кг Зафатнина
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
приколка со ниска платформа Närko TP3L-AL-18EJ-300
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 1993 Носивост Зафатнина
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
3.033 € SEK 35.000 SEK
Приколка фургон
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
3.380 € SEK 39.000 SEK
Приколка фургон
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Влечна приколка
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Носивост 15700 кг Зафатнина
Полска, Lisi Ogon
Контактирајте го продавачот
4.766 € SEK 55.000 SEK
Приколка фургон
Година 2001 Носивост Зафатнина
Шведска, Kronoberg
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.310 € SEK 119.000 SEK
Приколка платформа
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 93.38 м³
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
4.333 € SEK 50.000 SEK
Приколка фургон
Година 2006 Носивост 25510 кг Зафатнина
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Приколка за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година Носивост Зафатнина
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Влечна приколка
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост 13180 кг Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
14.640 € SEK 169.000 SEK
Приколка фургон
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
18.980 € SEK 219.000 SEK
Приколка фургон
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1974 Носивост Зафатнина
Финска, Kristiinankaupunki
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Година 1990 Носивост Зафатнина
Финска, Nummela
приколка-шасија Närko Lastväxlarsläp NÄRKO D4YF51H11, 2007 Reparationsobjekt säljes vi
1
Контактирајте го продавачот
аукција 346,60 € SEK 4.000 SEK
Приколка-шасија
Година 2007 Носивост 31170 кг Зафатнина
Шведска, Vara
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Влечна приколка
Година 2014 Носивост Зафатнина
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост 27100 кг Зафатнина
Финска, Lieto
Контактирајте го продавачот
3.380 € SEK 39.000 SEK
Приколка фургон
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи