Приколки MULLER-MITTELTAL KA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки MULLER-MITTELTAL KA: 8 огласа

приколка кипер MULLER-MITTELTAL KA-TA-T 13,5 t Tandemkipper- Tieflader
4
€ 9.800 USD ≈ US$ 10.846
Приколка кипер
Година 2012-01 Носивост 10150 кг Зафатнина V=6.16 м³
Германија, Schwebheim
приколка кипер MULLER-MITTELTAL KA-TA-R 18
9
€ 16.900 USD ≈ US$ 18.703
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Носивост 13500 кг Зафатнина V=10.47 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MULLER-MITTELTAL KA-TA 1
10
€ 6.499 USD ≈ US$ 7.192
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-05-25 Носивост 13830 кг Зафатнина V=10.26 м³
Германија, Dettelbach
приколка кипер MULLER-MITTELTAL Tandemkippanhänger KA-TA 13,5 Kippanhänger
6
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.743
Приколка кипер
Година 2001-07 Носивост 9600 кг Зафатнина V=33.99 м³
Германија, Peine
нови приколка со рамна платформа MULLER-MITTELTAL KA-TA-R 18
15
€ 17.900 USD ≈ US$ 19.810
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 13500 кг Зафатнина V=107.1 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MULLER-MITTELTAL KA-TA
11
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.850
Приколка кипер
Година 2003-02 Носивост 7500 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка со рамна платформа MULLER-MITTELTAL Muller Mitteltal KA-TA18 / 2 Axles
2
преговара
Приколка со рамна платформа
Година 1995-01-01 Носивост 13300 кг Зафатнина
Холандија, Weert
приколка кипер MULLER-MITTELTAL KA-TA 18/Tandem/Alu-Bordwände/5 m./Luft
12
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-04 Носивост 13600 кг Зафатнина V=11.4 м³
Германија, Sittensen
Омилени : 0 Споредба : 0