Филтри -

Приколки MULLER-MITTELTAL

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки MULLER-MITTELTAL: 70 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка за превоз на контејнери MULLER-MITTELTAL RA / Abrollanhänger
9
5.990 € USD ≈ 6.670 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-10 Носивост 14700 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка кипер MULLER-MITTELTAL KA-TA 18/Tandem/Alu-Bordwände/5 m./Luft
12
11.900 € USD ≈ 13.250 US$
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-04 Носивост 13600 кг Зафатнина V=11.4 м³
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка кипер MULLER-MITTELTAL KA-TA- Tandem 3 Seitenkipper/Stahl
15
8.000 € USD ≈ 8.909 US$
Приколка кипер
Година 1991-02 Носивост 14000 кг Зафатнина
Германија, Butzbach
приколка кипер MULLER-MITTELTAL Tandemkipper- Tieflader
9
8.300 € USD ≈ 9.243 US$
Приколка кипер
Година 2008-01 Носивост 8050 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL
6
17.500 € USD ≈ 19.490 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2005-01 Носивост 30140 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL T3 Kompact
14
17.500 € USD ≈ 19.490 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2002-04 Носивост 18150 кг Зафатнина
Германија, Luckau
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL ETUE-TA 11.0, Rampen, Containerverriegelungen
11
11.800 € USD ≈ 13.140 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2007-09 Носивост 7850 кг Зафатнина V=8 м³
Германија, Sittensen
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL EAL -TA
4
2.800 € USD ≈ 3.118 US$
Приколка со ниска платформа
Година 1989 Носивост Зафатнина
Германија, 67227
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL T40 hydraulische Rampen Verbreiterbar Nr
7
15.900 € USD ≈ 17.710 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-3 Носивост 31700 кг Зафатнина
Германија, Regensburg
приколка кипер MULLER-MITTELTAL ETÜ-TA Mueller Tandempritschenanhänger
7
4.500 € USD ≈ 5.011 US$
Приколка кипер
Година 1997 Носивост 7500 кг Зафатнина V=6.45 м³
Германија, Bovenden
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL T 40, Hydr.-Rampen, verbreiterbar
15
12.900 € USD ≈ 14.370 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2001-04 Носивост 15000 кг Зафатнина
Германија, Sittensen
приколка кипер MULLER-MITTELTAL Tandem- Muldenanhänger
8
8.900 € USD ≈ 9.911 US$
Приколка кипер
Година 2008-01 Носивост 11240 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL 18 t GG Tandemtieflader
7
13.500 € USD ≈ 15.030 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2009-01 Носивост 13450 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL
4
13.900 € USD ≈ 15.480 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2010-01 Носивост 23500 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка со ниска платформа MULLER-MITTELTAL Tieflader- Anhänger
4
13.900 € USD ≈ 15.480 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2010-01 Носивост 23500 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се