Приколки MEILLER MZDA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки MEILLER MZDA: 15 огласа

приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
7
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.490
Приколка кипер
Година 2011-09 Носивост 13200 кг Зафатнина
Чехија, Prague
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
15
€ 16.200 USD ≈ US$ 17.929
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Носивост 13500 кг Зафатнина V=9 м³
Чехија, Holubice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
11
€ 10.990 USD ≈ US$ 12.163
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Носивост 13580 кг Зафатнина V=10 м³
Германија, Hannover
приколка кипер MEILLER MZDA 18/2, Tandem, Kipper, Stahl, BPW, Luft
10
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.170
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02 Носивост 13030 кг Зафатнина V=93.84 м³
Германија, Sittensen
приколка кипер MEILLER F.X. MZDA 18/21
11
€ 9.300 USD ≈ US$ 10.292
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 13540 кг Зафатнина V=9.38 м³
Полска, JORDANÓW
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
11
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.170
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Носивост 13250 кг Зафатнина V=11.04 м³
Германија, Sittensen
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
11
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.490
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12 Носивост 12250 кг Зафатнина V=32.34 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MEILLER MZDA 18/22 Bordm
6
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.130
Приколка кипер
Година 2013-10 Носивост 13100 кг Зафатнина V=11.66 м³
Германија, Peine
приколка кипер MEILLER MZDA 18-2 (BORDMATIK)
27
€ 6.350 USD ≈ US$ 7.028
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-02 Носивост Зафатнина
Литванија, Utena
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21, Tandem, 4.800mm lang, Plane, Luft
7
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.170
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Носивост 13250 кг Зафатнина V=11 м³
Германија, Sittensen
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21 MZDA 18/21, Stahlbordwände, ca. 11m³, 5x Vorhanden!
13
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Носивост 13400 кг Зафатнина V=11.04 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21 MZDA 18/21, Stahlbordwände, ca. 11m³, 5x Vorhanden
13
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Носивост 13400 кг Зафатнина V=11.04 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21 MZDA 18/21, Stahlbordwände, ca. 11m³, 5x Vorhanden!
13
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Носивост 13400 кг Зафатнина V=11.04 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21 MZDA 18/21, Stahlbordwände, ca. 11m³, 5x Vorhanden
13
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Носивост 13400 кг Зафатнина V=11.04 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21 MZDA 18/21, Stahlbordwände, ca. 11m³, 5x Vorhanden!
14
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Носивост 13400 кг Зафатнина V=11.04 м³
Германија, Bovenden
Омилени : 0 Споредба : 0