Приколки MEILLER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки MEILLER: 36 огласа

приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
7
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.490
Приколка кипер
Година 2011-09 Носивост 13200 кг Зафатнина
Чехија, Prague
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
15
€ 16.200 USD ≈ US$ 17.929
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Носивост 13500 кг Зафатнина V=9 м³
Чехија, Holubice
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка за превоз на контејнери MEILLER HKA 18 Abrollanhänger
15
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.956
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12 Носивост 13840 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери MEILLER HKM G 18 EL 5.3 für Abrollmulden
7
€ 3.650,42 USD ≈ US$ 4.040
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-01 Носивост 13600 кг Зафатнина
Германија, Selm
приколка за превоз на контејнери MEILLER
7
€ 9.000 USD ≈ US$ 9.960
Приколка за превоз на контејнери
Година 2002 Носивост 18000 кг Зафатнина
Украина, Львов
приколка кипер MEILLER MZDA 18/21
11
€ 10.990 USD ≈ US$ 12.163
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Носивост 13580 кг Зафатнина V=10 м³
Германија, Hannover
приколка кипер MEILLER MZDA 18/2, Tandem, Kipper, Stahl, BPW, Luft
10
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.170
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02 Носивост 13030 кг Зафатнина V=93.84 м³
Германија, Sittensen
приколка за превоз на контејнери MEILLER 2- Achs Absetzanhänger
9
преговара
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-07 Носивост Зафатнина
Германија, Fließem
приколка за превоз на контејнери MEILLER container
5
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Приколка за превоз на контејнери
Година 08/1995 Носивост Зафатнина
Литванија, Lieplaukalė
приколка за превоз на контејнери MEILLER A24ZL, für Absetzcontainer, Luftf
8
€ 5.990 USD ≈ US$ 6.629
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Носивост 19610 кг Зафатнина
Германија, Dresden
приколка за превоз на контејнери MEILLER K 18 ZL 5.0 Anhänger für ARK+ASK Mulden
6
€ 3.300 USD ≈ US$ 3.652
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Носивост 13410 кг Зафатнина
Германија, Selm
приколка за превоз на контејнери MEILLER K 18 ZB 5,0 Anhänger für ASK und ARK Mulden
6
€ 2.600 USD ≈ US$ 2.877
Приколка за превоз на контејнери
Година 2001-07 Носивост 14020 кг Зафатнина
Германија, Selm
приколка за превоз на контејнери MEILLER G18ZL5.0 + Container
15
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.956
Приколка за превоз на контејнери
Година 2002-10-15 Носивост 14000 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
приколка кипер MEILLER
13
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.316
Приколка кипер
Година 1995 Носивост Зафатнина V=99.36 м³
Германија, Bovenden
приколка кипер MEILLER F.X. MZDA 18/21
11
€ 9.300 USD ≈ US$ 10.292
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 13540 кг Зафатнина V=9.38 м³
Полска, JORDANÓW
Омилени : 0 Споредба : 0