Приколки KRONE AZW

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки KRONE AZW: 13 огласа

приколка завеса KRONE AZW Wechselbrücken mit Brücke
8
3.600 € USD ≈ 3.884 US$
Приколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Носивост 15330 кг Зафатнина V=46.12 м³
Германија, Selm
приколка фургон KRONE AZW 18
5
3.500 € USD ≈ 3.777 US$
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-03 Носивост 14860 кг Зафатнина
Германија, Bielefeld
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка за превоз на дрва KRONE AZW 18
6
3.500 € USD ≈ 3.777 US$
Приколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост Зафатнина
Литванија, Dievogala
приколка платформа KRONE BDF AZW18
8
3.250 € USD ≈ 3.507 US$
Приколка платформа
Година 1993-08 Носивост Зафатнина
Литванија, Vilnius
приколка за превоз на дрва KRONE AZW 18. BDF
10
3.500 € USD ≈ 3.777 US$
Приколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост Зафатнина
Литванија, Dievogala
приколка-шасија KRONE AZW 18
1
2.300 € USD ≈ 2.482 US$
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-03 Носивост 14940 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка-шасија KRONE AZW 18
1
2.900 € USD ≈ 3.129 US$
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-11 Носивост 14940 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка-шасија KRONE AZW 18
11
4.400 € USD ≈ 4.748 US$
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09 Носивост 15380 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка со церада KRONE AZW18
6
9.200 € USD ≈ 9.927 US$
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 15000 кг Зафатнина
Украина, Ивано - Франковск
приколка за превоз на контејнери KRONE AZW18 eL3B9
6
8.990 € USD ≈ 9.700 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-07-13 Носивост 15480 кг Зафатнина
Германија, Großschirma
приколка со рамна платформа KRONE AZW 20-1
3
преговара
Приколка со рамна платформа
Година 1990 Носивост 16820 кг Зафатнина
Холандија, Zwolle
приколка-шасија KRONE AZW 18 445/45 R 19,5 TOP SAF, Scheibenbremse
10
2.350 € USD ≈ 2.536 US$
Приколка-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-02 Носивост 14820 кг Зафатнина
Германија, Bremen
приколка за превоз на контејнери KRONE AZW 18 2AX
15
1.300 € USD ≈ 1.403 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина
Естонија, Maardu
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се