Приколки KRONE

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки KRONE: 151 огласа

приколка-ладилник KRONE ZZ
33
аукција 188,70 € SEK USD 2.000 SEK ≈ 203,60 US$
Приколка-ладилник
Година 2008-02-01 Носивост 13800 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка завеса KRONE ΑΖΡ 18 '01
6
преговара
Приколка завеса
Година 2001 Носивост Зафатнина
Грција, Τρίκαλα
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка завеса KRONE AZP 18 '98
10
преговара
Приколка завеса
Година 1998 Носивост Зафатнина V=48.49 м³
Грција, Τρίκαλα
приколка со церада KRONE ΖΖP 18 '96
5
преговара
Приколка со церада
Година 1996 Носивост Зафатнина V=61.19 м³
Грција, Τρίκαλα
приколка фургон KRONE AZF 18 KASTEN/DURCHLADESYSTEM
4
6.000 € USD ≈ 6.474 US$
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-3 Носивост 12880 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка за превоз на контејнери KRONE AZ CONTAINERTRANSPORT
5
8.700 € USD ≈ 9.387 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2008-3 Носивост 15100 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка-ладилник KRONE AZ Kühlkoffer
9
6.594 € CHF USD 7.000 CHF ≈ 7.115 US$
Приколка-ладилник
Година 2009-08-20 Носивост 8500 кг Зафатнина V=46.5 м³
Швајцарија, Oberhasli
приколка за превоз на контејнери KRONE ZZ ZZW18
8
5.300 € USD ≈ 5.719 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Носивост 14550 кг Зафатнина
Чехија, Nové Strašecí
приколка со церада KRONE ZZP18 Tandem
6
3.950 € USD ≈ 4.262 US$
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Носивост Зафатнина
Унгарија, Debrecen
приколка-ладилник KRONE AZ Fleischgehang
12
7.800 € USD ≈ 8.416 US$
Приколка-ладилник
Година 2007-07 Носивост 11800 кг Зафатнина
Унгарија, Biatorbagy
влечна приколка KRONE ZZ Dolly Teleskopstützfuß
5
13.900 € USD ≈ 15.000 US$
Влечна приколка
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Носивост 14560 кг Зафатнина
Чехија, Nové Strašecí
приколка завеса KRONE ZZP 18 (ID7683)
3
1.922 € USD ≈ 2.074 US$
Приколка завеса
Година 1993-06 Носивост 12880 кг Зафатнина
Чехија, Lhota pod Libčany
приколка за превоз на контејнери KRONE nosič kontejnerů BDF
11
4.993 € CZK USD 125.000 CZK ≈ 5.387 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2015 Носивост Зафатнина
Чехија, Jablonec nad Nisou
приколка за превоз на контејнери KRONE BDF/wechselfahrgestell Krone 2015
13
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2015-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Ravenstein
приколка за превоз на контејнери KRONE AZ SAF INTRAX
11
8.500 US$ EUR ≈ 7.878 €
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 18 кг Зафатнина
Украина, Запорожье
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се