Приколки KÖGEL AW

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки KÖGEL AW: 2 огласа

приколка за превоз на контејнери KÖGEL  AW18 BDF / 2010 / Do Zabodowy / SUPER STAN!
13
2.966 € PLN USD 12.700 PLN ≈ 3.200 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2010 Носивост Зафатнина
Полска, Daleszyce
приколка-шасија KÖGEL AW18
11
4.900 € USD ≈ 5.287 US$
Приколка-шасија
Година 2011-06 Носивост Зафатнина
Литванија, Vilnius
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се