Приколки KÖGEL

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки KÖGEL: 55 огласа

приколка-ладилник KÖGEL EICHORN FRIGO
14
3.250 € USD ≈ 3.507 US$
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1983-01 Носивост Зафатнина
Грција, Thessaloniki
приколка за превоз на контејнери KÖGEL A 18 Wechselaufbau-Anhänger
1
5.300 € USD ≈ 5.719 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2007-02 Носивост 15300 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка за превоз на контејнери KÖGEL AWE 18 P CONTAINERTRANSPORT
1
2.800 € USD ≈ 3.021 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-9 Носивост 13270 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка фургон KÖGEL AFSB 18 P Klimat. Kasten mit LBW
5
3.700 € USD ≈ 3.992 US$
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-9 Носивост 12580 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка-ладилник KÖGEL AVKF 18
3
преговара
Приколка-ладилник
Година 12/2001 Носивост Зафатнина
Грција
приколка-шасија KÖGEL AWE 18
3
2.800 € USD ≈ 3.021 US$
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-12 Носивост 15150 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка за превоз на контејнери KÖGEL AWE 18 P
1
4.400 € USD ≈ 4.748 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2005-5 Носивост 15200 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка завеса KÖGEL 04
8
2.000 € USD ≈ 2.158 US$
Приколка завеса
Година 1999-07 Носивост 4234 кг Зафатнина V=58.65 м³
Чехија, Prague
приколка со рамна платформа KÖGEL ANBS 18 P (ID5812)
10
2.650 € USD ≈ 2.859 US$
Приколка со рамна платформа
Година 1998-06 Носивост 14150 кг Зафатнина
Чехија, Lhota pod Libčany
приколка со рамна платформа KÖGEL AWE 18 (ID8220)
3
2.736 € USD ≈ 2.952 US$
Приколка со рамна платформа
Година 1999-06 Носивост 2900 кг Зафатнина V=13.44 м³
Чехија, Lhota pod Libčany
приколка завеса KÖGEL YWE 18P (ID6352)
3
2.585 € USD ≈ 2.789 US$
Приколка завеса
Година 2000-06 Носивост 14742 кг Зафатнина
Чехија, Lhota pod Libčany
приколка со рамна платформа KÖGEL AN 18
6
4.000 US$ EUR ≈ 3.707 €
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост 14000 кг Зафатнина
Украина, Киев
приколка за превоз на контејнери KÖGEL AWE 18
3
2.400 € USD ≈ 2.590 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Носивост 15000 кг Зафатнина
Германија, Niederfullbach bei Coburg
приколка кипер KÖGEL  KM 24-S3 3-Seiten Kipper Alubordwände
12
7.500 € USD ≈ 8.093 US$
Приколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1982 Носивост Зафатнина
Полска, Prudnik
приколка за превоз на контејнери KÖGEL  AW18 BDF / 2010 / Do Zabodowy / SUPER STAN!
13
2.966 € PLN USD 12.700 PLN ≈ 3.200 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2010 Носивост Зафатнина
Полска, Daleszyce
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се