Приколки KELBERG од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки KELBERG: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка за превоз на контејнери KELBERG 6 til 6,5 m
5
4.000 € USD ≈ 4.347 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2009-08 Носивост 18700 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG Asfalt hardox
5
6.500 € USD ≈ 7.064 US$
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Носивост 13900 кг Зафатнина V=13.87 м³
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка кипер KELBERG 7.95 mtr - 3 vejs tip
15
преговара
Приколка кипер
Година 2011-02 Носивост 22820 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
приколка за превоз на контејнери KELBERG 4 akslet overføringsanhænger
10
преговара
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Носивост 25700 кг Зафатнина
Данска, Randers SV
приколка-ладилник KELBERG Kølelink med sidedør og Carrier kølemaskine
12
преговара
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 27680 кг Зафатнина
Данска, Randers SV
приколка за превоз на контејнери KELBERG
11
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-06 Носивост Зафатнина
Полска, Bieszewo
приколка со ниска платформа KELBERG D24-3 - HYDRAULIC RAMPS - BPW - 75% TYRES
11
преговара
Приколка со ниска платформа
Година 2008-02-14 Носивост Зафатнина
Холандија, Nijmegen
приколка кипер KELBERG
8
20.500 € USD ≈ 22.280 US$
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-6 Носивост 18220 кг Зафатнина V=13.42 м³
Естонија, Maardu
приколка за превоз на контејнери KELBERG
11
преговара
Приколка за превоз на контејнери
Година 2005-07 Носивост 19900 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
приколка кипер KELBERG Asfalt
9
9.500 € USD ≈ 10.320 US$
Приколка кипер
Година 2007-03 Носивост 17700 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка за превоз на контејнери KELBERG 6,5 til 7 m
6
10.000 € USD ≈ 10.870 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05 Носивост 18300 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG
9
преговара
Приколка кипер
Година 2013-08 Носивост 16500 кг Зафатнина V=14.16 м³
Данска, Greve
приколка кипер KELBERG D18-2 / 3 SIDE TIPPER / BPW AXLE
12
5.950 € USD ≈ 6.466 US$
Приколка кипер
Година 2007 Носивост 13400 кг Зафатнина
Холандија, Gilze
приколка за превоз на контејнери KELBERG 7 til 7.5 m kasser
9
преговара
Приколка за превоз на контејнери
Година 2012 Носивост 25980 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка за превоз на контејнери KELBERG 6,5 til 7 m kasser
7
23.500 € USD ≈ 25.540 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2019 Носивост 19540 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се