Приколки KELBERG

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки KELBERG: 33 огласа

приколка кипер KELBERG  18TO
12
€ 9.450 USD ≈ US$ 10.458
Приколка кипер
Година 2002 Носивост 13650 кг Зафатнина
Австрија, Wiener Neustadt
приколка за превоз на контејнери KELBERG krokhenger m/tipp
13
€ 14.148 USD ≈ US$ 15.658
Приколка за превоз на контејнери
Година 2003 Носивост 23550 кг Зафатнина
Норвешка, Tiller
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка за превоз на контејнери KELBERG Roll-off trailer Tipper
12
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.980
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост Зафатнина
Полска, Bieszewo
приколка кипер KELBERG 6 - 6.5 m kasser
7
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.087
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Носивост 18700 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка со ниска платформа KELBERG SAF
44
US$ 12.750 EUR ≈ € 11.521
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Носивост 30000 кг Зафатнина
Украина
приколка фургон KELBERG D16S2
8
преговара
Приколка фургон
Година 2012-11 Носивост 11600 кг Зафатнина V=63 м³
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG Tandem Three-sided tipper 2006 year
10
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.194
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-11 Носивост 13400 кг Зафатнина V=25.92 м³
Полска, Bieszewo
приколка кипер KELBERG 8,15 mtr - 3 vejs tip
5
преговара
Приколка кипер
Година 2011-02 Носивост 22820 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
приколка кипер KELBERG Tandem
11
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.194
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-10 Носивост 13400 кг Зафатнина V=12.96 м³
Полска, Bieszewo
приколка кипер KELBERG
11
преговара
Приколка кипер
Година 2012-10 Носивост 22820 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
приколка за превоз на контејнери KELBERG 6,5 - 7,0 mtr 3 vejs tip
14
преговара
Приколка за превоз на контејнери
Година 2008-07 Носивост 18400 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
приколка кипер KELBERG 18 T
8
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.194
Приколка кипер
Година 2009-01 Носивост 13400 кг Зафатнина V=21.69 м³
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG 18 t
8
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.087
Приколка кипер
Година 2019-04 Носивост 13400 кг Зафатнина V=10 м³
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG 6 til 6,5 m
6
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.767
Приколка кипер
Година 2007-03 Носивост 19050 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG 20 ton ca. 7,1 mtr griselad
15
преговара
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Носивост 10900 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
Омилени : 0 Споредба : 0