Филтри -

Приколки HÜFFERMANN HSA

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки HÜFFERMANN HSA: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70 Schlittenabroller
12
3.900 € USD ≈ 4.580 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-01 Носивост 14440 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN  HSA 18.70
15
13.400 € USD ≈ 15.740 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05 Носивост 14735 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70
7
5.900 € USD ≈ 6.928 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-12 Носивост 14570 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.60
15
ВИДЕО
13.500 € USD ≈ 15.850 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03-08 Носивост 14584 кг Зафатнина
Холандија, Geleen
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70 Schlittenabroller HSA 18.70 Schlittenabroller
15
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06 Носивост 14457 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.65
15
6.900 € USD ≈ 8.103 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Носивост 14440 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.65 Schlittenabroller
14
5.900 € USD ≈ 6.928 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01 Носивост 14440 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA  Schlittenanhänger
13
6.500 € USD ≈ 7.633 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07 Носивост Зафатнина
Германија, Fließem
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70 Abrollhänger 2xVorhanden Tüv 10/2020
4
5.555 € USD ≈ 6.523 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08 Носивост Зафатнина
Германија, Bad Nauheim
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA
4
2.500 € USD ≈ 2.936 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 1982-09 Носивост Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 1870 Abrollanhänger Deutsche Maschine
4
5.900 € USD ≈ 6.928 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06 Носивост 14947 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70, 1 Hand
15
8.200 € USD ≈ 9.629 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Носивост 14644 кг Зафатнина
Германија, Bakum
приколка-шасија HÜFFERMANN HSA 1870 Schlittenanhänger
10
6.900 € USD ≈ 8.103 US$
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2001 Носивост Зафатнина
Германија, Petershagen
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70 L Schlittenanhänger
13
18.300 € USD ≈ 21.490 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2016 Носивост Зафатнина
Германија, Petershagen
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70 LS / BPW / Scheibenbremse/ Tüv
15
5.900 € USD ≈ 6.928 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07 Носивост 14510 кг Зафатнина
Германија, Fließem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се