Филтри -

Приколки HÜFFERMANN HMA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки HÜFFERMANN HMA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HMA 18.10
12
4.900 € USD ≈ 5.485 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пружина
Година 1991-05 Носивост 14960 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HMA 1812 Blattfederung Absetzcontainer
11
3.900 € USD ≈ 4.366 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Носивост Зафатнина
Холандија, Tegelen
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка-шасија HÜFFERMANN HMA 1820, Absetzanhänger
14
7.800 € USD ≈ 8.731 US$
Приколка-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост 13920 кг Зафатнина V=22 м³
Германија, Bakum
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HMA 2420 Absetzcontainer für 2 x Container
10
7.900 € USD ≈ 8.843 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Носивост 19180 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се