Приколки HÜFFERMANN

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки HÜFFERMANN: 36 огласа

приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN nosič kontajerov
9
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2005 Носивост Зафатнина
Словачка, Levice
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HKA 18.70N. ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΔΩΝ
22
преговара
Приколка за превоз на контејнери
Година 1992 Носивост Зафатнина
Грција, Τρίκαλα
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HKA 18.70
9
7.249 € HUF USD 2.450.000 HUF ≈ 7.821 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 10/2005 Носивост Зафатнина
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HKA 1870, Container, Zwillingsbereifung
9
2.900 € USD ≈ 3.129 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Носивост 13620 кг Зафатнина
Германија, Sittensen
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HKA 1870, Container, Zugdeichsel absenkbar, BPW
11
2.900 € USD ≈ 3.129 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-04 Носивост 13560 кг Зафатнина
Германија, Sittensen
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70
7
5.900 € USD ≈ 6.366 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-12 Носивост 14570 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN 24.24 3-Achser Abrollanhänger
15
3.300 € USD ≈ 3.561 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2008 Носивост Зафатнина
Германија, Saarlouis
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN PRZYCZEPA HAKOWIEC DO KONTENERÓW DO ZŁOMU RESOR PARAB
12
3.386 € PLN USD 14.500 PLN ≈ 3.653 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Носивост 14260 кг Зафатнина
Полска, Jedlanka
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN Abroller Tandem HTS 1877 TOP
9
5.900 € USD ≈ 6.366 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2008-09 Носивост Зафатнина
Германија, Nussloch
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HAR Abrollanhänger bis 7 m Behälter
8
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-09 Носивост 14520 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA Schlittenabrollanhänger
12
22.250 € USD ≈ 24.010 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2018-09 Носивост Зафатнина
Германија, Oberschleissheim
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HAR 18  Blattfederung  2 x am Lager
15
3.500 € USD ≈ 3.777 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пружина
Година 1992-04 Носивост Зафатнина
Германија, Fließem
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN Container-Anhänger
13
аукција 3.000 € USD ≈ 3.237 US$
Приколка за превоз на контејнери
Година 2000-06 Носивост Зафатнина
Германија, Hamburg
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HSA 18.70 Schlittenabroller HSA 18.70 Schlittenabroller
15
7.900 € USD ≈ 8.524 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06 Носивост 14457 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери HÜFFERMANN HARASS 18.70 BPW Abrollanhänger
11
1.750 € USD ≈ 1.888 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пружина
Година 1991-05-22 Носивост 14440 кг Зафатнина
Германија, Dettelbach
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се