Филтри -

Приколки HUMBAUR

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки HUMBAUR: 117 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка фургон HUMBAUR HKN 356221-20 PF30
12
8.900 € USD ≈ 10.450 US$
Приколка фургон
Година 2018-06 Носивост Зафатнина
Литванија, Vilnius
лесна приколка HUMBAUR Steely mit BW Aufsatz, 750 kg, 2050x1095x300 mm
4
689 € USD ≈ 809,10 US$
Лесна приколка
Година Носивост 610 кг Зафатнина V=1.35 м³
Германија, Neu-Ulm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка со ниска платформа HUMBAUR Tandemtieflader mit ABS
5
6.500 € USD ≈ 7.633 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2009-01 Носивост 7800 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
нови приколка за градежни машини HUMBAUR HS 654020 Brücke
10
цена на барање
Приколка за градежни машини
Суспензија пружина/пружина
Година 2013-08-26 Носивост 4800 кг Зафатнина
Швајцарија, Oberhasli
приколка со ниска платформа HUMBAUR HTD308525
19
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 24000 кг Зафатнина
Германија, Bell
нови приколка со ниска платформа HUMBAUR 3-achser
9
34.800 € USD ≈ 40.870 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост 24000 кг Зафатнина
Германија, Bell
лесна приколка HUMBAUR
5
991 € USD ≈ 1.164 US$
Лесна приколка
Година Носивост 600 кг Зафатнина V=1 м³
Германија, Neu-Ulm
лесна приколка HUMBAUR HA 752111
8
689 € USD ≈ 809,10 US$
Лесна приколка
Година Носивост 610 кг Зафатнина V=0.79 м³
Германија, Neu-Ulm
лесна приколка HUMBAUR HA 751611 mit KV, 750 kg, 1650 x 1100 x 350 mm
9
716 € USD ≈ 840,80 US$
Лесна приколка
Година Носивост 625 кг Зафатнина V=1 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HUMBAUR DEA
10
2.301 € BGN USD 4.500 BGN ≈ 2.702 US$
Лесна приколка
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-06-06 Носивост 750 кг Зафатнина V=1.86 м³
Бугарија
приколка фургон HUMBAUR Koffer HK 153015 18P
5
3.016 € USD ≈ 3.542 US$
Приколка фургон
Година Носивост 993 кг Зафатнина V=8 м³
Германија, Neu-Ulm
лесна приколка HUMBAUR Steely mit BW Aufsatz+Flachplane
4
756 € USD ≈ 887,80 US$
Лесна приколка
Година Носивост 610 кг Зафатнина V=1 м³
Германија, Neu-Ulm
лесна приколка HUMBAUR Startrailer m. BW Aufsatz 750 kg 2010x1020x300mm
5
927 € USD ≈ 1.089 US$
Лесна приколка
Година Носивост 600 кг Зафатнина V=1 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HUMBAUR HA 752113 ohne KV, 750 kg, 2050 x 1310 x 350 mm
7
772 € USD ≈ 906,60 US$
Лесна приколка
Година Носивост 602 кг Зафатнина V=1.1 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HUMBAUR HA 152513 mit KV
3
1.336 € USD ≈ 1.569 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1248 кг Зафатнина V=1.15 м³
Германија, Neu-Ulm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се