Приколки HUBIERE

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки HUBIERE: 28 огласа

приколка со ниска платформа HUBIERE TPF352R35 2800 Kg T/A
10
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2007 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
лесна приколка HUBIERE BASCULANTE
8
€ 1.450 USD ≈ US$ 1.605
Лесна приколка
Година 11/2013 Носивост 590 кг Зафатнина
Франција, Béthune
приколка со ниска платформа HUBIERE TPG352 T/A
10
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2008 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка со рамна платформа HUBIERE CNT202TD
9
аукција € 650 USD ≈ US$ 719
Приколка со рамна платформа
Година 2007 Носивост 2000 кг Зафатнина
Белгија, Antwerpen
приколка со ниска платформа HUBIERE H212L 2780 Kg S/A
8
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2013 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка со ниска платформа HUBIERE TPG352R T/A
7
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2011 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка за транспорт на возила HUBIERE 2 ESSIEUX
6
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Приколка за транспорт на возила
Година Носивост Зафатнина
Франција, Neuville saint-Amand
приколка со ниска платформа HUBIERE TPG352 T/A
9
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2012 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
лесна приколка HUBIERE CNT352 2850 Kg T/A
10
аукција аукција
Лесна приколка
Година Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка со ниска платформа HUBIERE TPF352 2800 Kg T/A
10
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2006 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка со ниска платформа HUBIERE TPG352R 2800 Kg T/A
10
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2008 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка со ниска платформа HUBIERE H212L 2740 Kg T/A
11
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка со ниска платформа HUBIERE TPG352R 2800 Kg T/A
9
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2011 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
лесна приколка HUBIERE VLB511 311 Kg S/A
10
аукција аукција
Лесна приколка
Година 2008 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
приколка со ниска платформа HUBIERE H212L 2740 Kg T/A
9
аукција аукција
Приколка со ниска платформа
Година 2015-06 Носивост 2740 кг Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Омилени : 0 Споредба : 0