Приколки HAPERT Azure

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки HAPERT Azure: 15 огласа

нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 4050 x 1800 x 300 mm, ZG 2,7 to
1
2.731 € USD ≈ 2.947 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2150 кг Зафатнина V=2.2 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader mit Hochplane 200 cm Lichte Höhe, mit S
1
3.739 € USD ≈ 4.034 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2000 кг Зафатнина V=14.8 м³
Германија, Neu-Ulm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови приколка со церада HAPERT Azure H 2 Hochlader
6
2.856 € USD ≈ 3.082 US$
Приколка со церада
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=8.78 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
2.059 € USD ≈ 2.222 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.5 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader
1
3.529 € USD ≈ 3.808 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2300 кг Зафатнина V=3.03 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 4050 x 2000 x 300 mm, ZG 2,7 to
1
2.772 € USD ≈ 2.991 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2100 кг Зафатнина V=2.43 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HAPERT Azure H 2 Hochlader mit Hochplane 200 cm Lichte Höhe, mit S
3
4.076 € USD ≈ 4.398 US$
Приколка со церада
Година Носивост 2000 кг Зафатнина V=14.58 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
2.184 € USD ≈ 2.357 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.5 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HAPERT Azure H 2 Hochlader
6
3.024 € USD ≈ 3.263 US$
Приколка со церада
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=8.78 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, mit Plane 180 cm silbe
4
2.772 € USD ≈ 2.991 US$
Приколка со церада
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=8.9 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure L 1 Tieflader 2530 x 1290 x 370 mm, ZG 1,5 to
1
1.639 € USD ≈ 1.768 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1180 кг Зафатнина V=1.3 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure L 2 Tieflader 3030 x 1490 x 370 mm, ZG 2,0 to
7
2.184 € USD ≈ 2.357 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HAPERT Azure H 2 Hochlader
6
2.856 € USD ≈ 3.082 US$
Приколка со церада
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=8.9 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3350 x 1800 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
2.352 € USD ≈ 2.538 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1500 кг Зафатнина V=1.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader
1
3.361 € USD ≈ 3.627 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2850 кг Зафатнина V=2.5 м³
Германија, Neu-Ulm
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се