Филтри -

Приколки HAPERT

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки HAPERT: 64 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка со рамна платформа HAPERT TA 2 ASSEN TANDEMASSER AANHANGWAGEN
8
2.500 € USD ≈ 2.784 US$
Приколка со рамна платформа
Година 2012-05-14 Носивост 2955 кг Зафатнина
Холандија, Andelst
приколка платформа HAPERT V40-6500
25
аукција 1.000 € USD ≈ 1.114 US$
Приколка платформа
Година 1977 Носивост 2000 кг Зафатнина
Холандија, Beesd
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка платформа HAPERT G 2000
14
аукција 500 € USD ≈ 556,80 US$
Приколка платформа
Година 1990 Носивост 2000 кг Зафатнина
Холандија, Leende
нови приколка за градежни машини HAPERT Indigo HT 2 Transporter 4050 x 2000 mm, 2,7 to. Rampe
4
4.412 € USD ≈ 4.913 US$
Приколка за градежни машини
Година Носивост 1900 кг Зафатнина
Германија, Neu-Ulm
нови приколка фургон HAPERT Sapphire L 1
5
2.688 € USD ≈ 2.993 US$
Приколка фургон
Година Носивост 910 кг Зафатнина V=5.85 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 4050 x 2000 x 300 mm, ZG 2,7 to
1
2.772 € USD ≈ 3.087 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2100 кг Зафатнина V=2.43 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Indigo HT 2 Transporter 4050 x 2000 mm, 3,0 to. Rampe, mit Hochp
2
7.185 € USD ≈ 8.001 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2100 кг Зафатнина
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader mit Hochplane 200 cm Lichte Höhe, mit S
1
3.824 € USD ≈ 4.258 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2000 кг Зафатнина V=14.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка фургон HAPERT Sapphire L 1
5
2.772 € USD ≈ 3.087 US$
Приколка фургон
Година Носивост 1050 кг Зафатнина V=5.85 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка кипер HAPERT Cobalt 3 Seitenkipper HM 2 Ferro 3050 x 1800 x 300 mm, ZG 3,0 to
1
4.789 € USD ≈ 5.333 US$
Приколка кипер
Година Носивост 2150 кг Зафатнина V=1.7 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
2.059 € USD ≈ 2.293 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.5 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HAPERT Azure H 2 Hochlader
6
2.856 € USD ≈ 3.180 US$
Приколка со церада
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=8.78 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка фургон HAPERT Sapphire L 1 200x110x150cm
6
2.436 € USD ≈ 2.713 US$
Приколка фургон
Година Носивост 1000 кг Зафатнина V=3.3 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HAPERT Octopus Amigo Pro
9
1.920 € USD ≈ 2.138 US$
Приколка со церада
Година Носивост 1010 кг Зафатнина V=1 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка за градежни машини HAPERT Indigo HT 2
1
4.664 € USD ≈ 5.194 US$
Приколка за градежни машини
Година Носивост 2200 кг Зафатнина
Германија, Neu-Ulm
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се