Филтри -

Приколки Goldhofer

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

45 огласа: Приколки Goldhofer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.931 € PLN 43.000 PLN
Приколка со рамна платформа
Година 1997 Носивост 8000 кг Зафатнина
Полска, Zgorzelec
Контактирајте го продавачот
аукција 938,10 € DKK 7.000 DKK
Приколка со ниска платформа
Година 1979 Носивост Зафатнина
Данска, Roskilde
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Приколка платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Носивост 23440 кг Зафатнина
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8.831 € SEK 103.000 SEK
Приколка со ниска платформа
Година 2005 Носивост 29540 кг Зафатнина
Шведска, Skurup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Година 2009 Носивост Зафатнина
Холандија, Assen
приколка со ниска платформа Goldhofer
1
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Носивост 12000 кг Зафатнина
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Влечна приколка
Година 1997 Носивост Зафатнина
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
17.895,49 €
Приколка платформа
Година 2002 Носивост 24000 кг Зафатнина
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
111.000 €
Приколка со ниска платформа
Година Носивост Зафатнина
Полска, Kostrza
RB Trading International
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Година 1983 Носивост Зафатнина
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
30.020 € PLN 130.000 PLN
Приколка со ниска платформа
Година 2013 Носивост Зафатнина
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за градежни машини
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост 22000 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-09 Носивост 22760 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
23.100 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 11/2005 Носивост 30980 кг Зафатнина
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Суспензија хидраулично
Година Носивост 80000 кг Зафатнина
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Година Носивост 37900 кг Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Година 2024 Носивост 30800 кг Зафатнина
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Приколка за градежни машини
Година 1982 Носивост Зафатнина
Латвија, Koknese
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Приколка со ниска платформа
Година Носивост 55190 кг Зафатнина
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Приколка платформа
Година 1997 Носивост 15050 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Приколка за градежни машини
Година 1998 Носивост Зафатнина
Финска, Juva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка платформа
Година 1986 Носивост Зафатнина
Данска, Randers SV
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Влечна приколка
Година 2016-08 Носивост 25400 кг Зафатнина
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
25.170 € PLN 109.000 PLN
Приколка за транспорт на возила
Година 2004 Носивост Зафатнина
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Носивост 14400 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се