Приколки GOLDHOFER TU

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки GOLDHOFER TU: 7 огласа

приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU 3-24/80
15
ВИДЕО
9.310 € USD ≈ 10.050 US$
Приколка со ниска платформа
Година 1990-04 Носивост 17600 кг Зафатнина
Швајцарија, Regensdorf
приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU-5
4
22.999 € USD ≈ 24.820 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2003 Носивост 38320 кг Зафатнина
Чехија, Chrudim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU-T4-30/80
8
19.900 € USD ≈ 21.470 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост 30300 кг Зафатнина
Чехија, Chrudim
приколка со ниска платформа GOLDHOFER Müller-Mitteltal TU2-2x2 18/80  Rampen German Fahrzeug
2
8.900 € USD ≈ 9.603 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-09 Носивост 13400 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU 4-30/80(2+2)
6
преговара
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1991-06-21 Носивост 26320 кг Зафатнина
Холандија, Weert
приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU 2-16
10
10.500 € USD ≈ 11.330 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Носивост Зафатнина
Литванија, Dievogala
приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU3-24/80
1
преговара
Приколка со ниска платформа
Година 1994 Носивост Зафатнина
Германија, Metten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се