Приколки GOLDHOFER

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки GOLDHOFER: 20 огласа

приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU 3-24/80
15
ВИДЕО
9.310 € USD ≈ 10.050 US$
Приколка со ниска платформа
Година 1990-04 Носивост 17600 кг Зафатнина
Швајцарија, Regensdorf
приколка со ниска платформа GOLDHOFER STN-L3-39/80
4
21.970 € CZK USD 550.000 CZK ≈ 23.700 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2008 Носивост Зафатнина
Чехија, olomuc
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка со рамна платформа GOLDHOFER Ballast trailer
10
5.250 € USD ≈ 5.665 US$
Приколка со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Носивост 12400 кг Зафатнина
Чехија, Radonice
приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU-5
4
22.999 € USD ≈ 24.820 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2003 Носивост 38320 кг Зафатнина
Чехија, Chrudim
приколка со ниска платформа GOLDHOFER TU-T4-30/80
8
19.900 € USD ≈ 21.470 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост 30300 кг Зафатнина
Чехија, Chrudim
приколка со ниска платформа GOLDHOFER
9
15.940 € CZK USD 399.000 CZK ≈ 17.200 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2006 Носивост Зафатнина
Чехија, Jablonec nad Nisou
приколка со ниска платформа GOLDHOFER Buls 777
5
ВИДЕО
35.000 US$ EUR ≈ 32.440 €
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Носивост 42000 кг Зафатнина
Украина, Львів
влечна приколка GOLDHOFER THP/ET
4
23.000 € USD ≈ 24.820 US$
Влечна приколка
Година 1997-04 Носивост Зафатнина
Данска, Aabenraa
приколка со ниска платформа GOLDHOFER 4 as bladgeveerd
8
12.250 € USD ≈ 13.220 US$
Приколка со ниска платформа
Година 1999-01-01 Носивост 40000 кг Зафатнина
Холандија, Emmeloord
приколка со ниска платформа GOLDHOFER STV V3 31/80
21
аукција 3.375 € USD ≈ 3.642 US$
Приколка со ниска платформа
Година 1980-01-01 Носивост Зафатнина
Белгија, Aartselaar
приколка со ниска платформа GOLDHOFER
24
58.100 € USD ≈ 62.690 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2004 Носивост Зафатнина
Финска, Turku
приколка со ниска платформа GOLDHOFER
1
преговара
Приколка со ниска платформа
Година 1989 Носивост Зафатнина
Германија, Metten
приколка со ниска платформа GOLDHOFER Müller-Mitteltal TU2-2x2 18/80  Rampen German Fahrzeug
2
8.900 € USD ≈ 9.603 US$
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-09 Носивост 13400 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
приколка со ниска платформа GOLDHOFER STZ-L3-37/80A
9
преговара
Приколка со ниска платформа
Година 2006-01-02 Носивост Зафатнина
Холандија, Wijchen
приколка со ниска платформа GOLDHOFER PRZYCZEPA NISKOPODWOZIOWA GOLDHOFER 9,90M PODUSZKA 2 OSIOWA GRUB
15
6.888 € PLN USD 29.500 PLN ≈ 7.433 US$
Приколка со ниска платформа
Година 1999 Носивост 10000 кг Зафатнина
Полска, Jedlanka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се