Приколки FLIEGL

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки FLIEGL: 60 огласа

влечна приколка FLIEGL TDS 160 2-axlar Dolly - 09
18
аукција € 1.389 SEK USD SEK 15.000 ≈ US$ 1.542
Влечна приколка
Година 2009 Носивост 13400 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
влечна приколка FLIEGL TDS 180 2-axlar Dolly - 08
16
аукција € 462,90 SEK USD SEK 5.000 ≈ US$ 514
Влечна приколка
Година 2008 Носивост 13320 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка кипер FLIEGL DHKS-350
8
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.108
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-08 Носивост Зафатнина V=25 м³
Унгарија, Kisigmand
приколка со рамна платформа FLIEGL TKF 100 getranke napoje drinks
10
€ 4.490 USD ≈ US$ 4.987
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 6650 кг Зафатнина
Чехија, Bystřany u Teplic
приколка со ниска платформа FLIEGL DTS 300
6
€ 22.990 USD ≈ US$ 25.533
Приколка со ниска платформа
Година 2017 Носивост Зафатнина
Чехија, Bystřany u Teplic
приколка кипер FLIEGL TANDEM 11M3 4000KG 3 OLDALRA BILLENŐ
4
€ 9.096 HUF USD HUF 2.999.000 ≈ US$ 10.102
Приколка кипер
Година 2005 Носивост Зафатнина V=11.04 м³
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
приколка кипер FLIEGL dk 180
1
€ 20.500 USD ≈ US$ 22.767
Приколка кипер
Година 2014 Носивост Зафатнина
Унгарија, Kecskemét
приколка со рамна платформа FLIEGL Tandem- Prischen- Tiefladeranhänger
8
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.329
Приколка со рамна платформа
Година 2011-01 Носивост 6900 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка со ниска платформа FLIEGL 2 Achs Tiefbett- Tiefladeranhänger
10
€ 25.900 USD ≈ US$ 28.765
Приколка со ниска платформа
Година 2008-01 Носивост 13760 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка со церада FLIEGL
4
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.331
Приколка со церада
Година 2000-10 Носивост 7500 кг Зафатнина V=46.99 м³
Германија, Sinn
приколка за превоз на контејнери FLIEGL ZWP 180  385-65 R22.5
7
€ 7.400 USD ≈ US$ 8.218
Приколка за превоз на контејнери
Година 2016-10 Носивост 15270 кг Зафатнина
Германија, Rohrbach b. Landau
приколка со ниска платформа FLIEGL VTS 400 VTS 400, Radmulden, Baggerstielmulde, hydr. Rampen
14
€ 34.900 USD ≈ US$ 38.760
Приколка со ниска платформа
Година 2015-07 Носивост 13700 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
приколка за превоз на контејнери FLIEGL Wabco DPS 280 J  Overførselshænger
29
аукција € 495,30 DKK USD DKK 3.700 ≈ US$ 550
Приколка за превоз на контејнери
Година 10/2009 Носивост Зафатнина
Данска, Storvorde
приколка завеса FLIEGL TPS 118 Durchlader
15
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.548
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-1 Носивост 8720 кг Зафатнина
Германија, Günzburg
приколка за превоз на контејнери FLIEGL ZPS 200 ZPS 200 Kombianhänger für Abroll-/Absetzcontainer
14
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.216
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-03 Носивост 14000 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Омилени : 0 Споредба : 0